Lamineli Sıvı Geçirmez Medikal Tulum XXL

 • Kategori: Sarf Malzemeleri
 • Beden: XXL
 • %61indirim
  200,00 TL
  79,00 TL
 • Havale/EFT ile 76,63 TL
  8,41 TL 'den başlayan taksitlerle
 • Aynı gün kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması:

Tek Kullanımlık Tulum XX Large (XXL)


Tek kullanımlık tela tulum 25 gram çoğu kullanım alanına sahip olmasına rağmen çoğunlukla hastane, ilaç üretim tesisleri, seralar, veteriner hekimlik hizmetleri, gıda üretim tesisleri, emniyet olay yeri inceleme, tavuk çiftlikleri, yemek fabrikaları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Nonwoven kumaştan üretilen tek kullanımlık tela tulum, tüm dünyada kabul edilmiş bir üründür. Aynı zamanda kaba kirlerin engellenmesi, bakteriyel ve viral bulaşmaların direkt etkilerinin azalmasını hatta giyen kişilerden ortalama kişisel bir atık kalmaması için kullanılır.

Kullan at özelliği ile dikkat çeken tek kullanımlık tulum çeşitleri lamineli ya da düz model olup Nonwoven kumaştan imal edilmektedir. Nonwoven kumaş üretimi yapan kişiler bu ürünleri yaparken çalışma ortamlarının şartlarına göre gramajını ve tasarımını da yapmaktadırlar.

Tek kullanımlık olan tulumların içinde en ucuz fiyata sahip olan kulan at tulum modeli tek kullanımlık tela tulum 25 gram kapşonlu tela tulum modeli olmuştur. Türkiye standartlarına göre tek kullanımlık tulum özellikleri; alev itici ve su itici özelliği olan tek kullanımlık tulum çeşitleridir.
Kargoya genellikle ilk gün verilir. Yoğunluğa ve Stoklara bağlı olarak 2 gün içinde verilebilir. 
MNG Kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...